Поради та рекомендації, Розвиток дитини, Хоббі для дітей, Цікавинки та загадки

Правила організації заходів популяризації літератури

Сучасне покоління дітей має у розпорядженні комп’ютерну техніку, котра допомагає і у навчанні і у розвагах, однак про роль дитячої літератури не потрібно забувати. Крім того, що дитина добре уміє керувати комп’ютером, для покращення її ерудиції та розвитку фантазії її потрібно привчити до читання.

Можливо хтось скаже, що комп’ютерні ігри також розвивають моторику та фантазію, однак паперові книжки незрівнянні порівняно з цим. Саме тому у школі досить часто організовуються спеціальні книжкові виставки, котрі допомагають залучати дітей до читання літератури.

На що ж потрібно звернути увагу, при плануванні такого масового заходу? Перш за все, це організація заходу відповідно до психологічних та вікових особливостей дитини, цікаве оформлення книжкової виставки та актуальність представлених творів. Діти молодшого шкільного віку пізнають світ методом гри, а отже різноманітні ігрові ситуації та вікторини – саме те, що потрібно для популяризації дитячої літератури серед учнів 1-6 класів.

Дитяча література допомагає дитині вчитись робити власні висновки, та розвиває фантазію, тому батьки також повинні старатись привити дитині любов до читання. У майбутньому дитина скаже батькам щире дякую за це.