Вантажівки, Перевезення товарів, Поради та рекомендації, Спецтехніка та установки

Різновиди самоскидів на українському ринку

Сьогодні різноманітні компанії мають змогу купити самоскид, який буде найкраще підходити по своїм технічним характеристикам для виконання потенційних робіт. На українському ринку, див. на сайті Wintechsolutions.com.ua, представлені автомобілі самоскиди різних моделей, які відрізняються своєю вантажопідйомністю, особливостями колісної бази та способом розвантаження.

Вантажні автомобілі самоскиди можна поділити умовно на чотири основні групи за способом розвантаження. Це бічне, заднє, двостороннє та універсальне розвантаження на всі боки. Останній варіант вважається найбільш універсальним. Такі автомобільні самоскиди можуть виконувати задачі навіть у місцях із обмеженим під’їздом до об’єкту.

Крім цього, класифікація самоскидів передбачає їхній поділ на групи в залежності від конструкційних особливостей. Купити самоскид-бункер можна для виконання звичних вантажних робіт та транспортування робочих матеріалів з будівельного майданчику, тощо. Автомобіль самоскид платформа вирізняється прямим кузовом та використовується для транспортування несипких матеріалів. Це більш модернізований варіант бункера та характеризується неї кращою простотою вивантаження.

Ще одним технологічним оновленням класичної платформи є платформа, що рухається. Такий вантажний самоскид вирізняється високою ефективністю та мобільністю у процесі роботи, а також значно спрощує процес завантаження та вивантаження вантажу.

Окрім цього, вантажні самоскиди також розділяються за типом нахилу кузова. Він може бути гвинтовим або шнековим, примусовим, гідравлічним та з використанням телескопічного витягу. Без сумнівів, кожна конкретна модель автомобіля самоскида призначена для конкретних робіт. Існують дорожні та кар’єрні самоскиди, які використовуються для виконання завдань у міській забудові або по ґрунтовим та позашляховим дорогам. За необхідності можна придбати і підземний самоскид, однак цей вид вантажного транспорту зустрічається нечасто.

Купити самоскид необхідно зважаючи на технічні характеристики автомобіля та потенційні завдання, які повинна виконувати ця техніка. Краще за все звернутися до компетентного спеціаліста, який порекомендує найкращий варіант, зважаючи на основні побажання замовника. Звісно, ціна самоскиду авто залежить від обраного типу, тож плануйте завчасно бюджет, який ви можете витратити на купівлю цього транспортного засобу.