Аксесуари для техніки, Вантажівки, Поради та рекомендації, Спецтехніка та установки, Якісні послуги

Типи автогідропідйомників

Незамінною технікою для проведення висотних робіт є автогідропідйомники. Вони мають особливий попит, оскільки не кожна спецтехніка здатна піднімати людей і вантажі на різні висоти. Характеризуються продуктивністю та зручністю в експлуатації, дозволяючи ефективно виконувати встановлення дренажних систем на дахах та інші висотні роботи. Купити АГП в Україні можна на сайті компаніїї RHINO Trucks Trade з урахуванням завдань, які вони повинні вирішувати.

АГП колінчастого типу

Одним з найпоширеніших видів АГП є колінчасті автовишки. Їхня головна особливість – конфігурація стріли, яка нагадує зігнутий лікоть. Найкраще підходять для робіт у важкодоступних місцях та відрізняються точністю позиціонування. Підйомники цього типу виділяються продуктивністю і простотою експлуатації.

Телескопічний автогідропідйомник

Телескопічні автогідропідйомники монтуються на вантажні шасі. Конструкція являє собою спеціалізовану робочу платформу з підйомним механізмом, що зовні нагадує телескопічну антену. У ряді моделей передбачені додаткові опори (аутригери), завдяки яким забезпечується підвищена стійкість усієї конструкції під час роботи.

Однак це обладнання не розраховане на підйом важких вантажів на величезну висоту. Його функція полягає у забезпеченні доступу персоналу до важкодоступних місць на обмежених висотах.

Вибір АГП

При виборі функціонального автогідропідйомника важливо визначити, для яких конкретних завдань він купується. Для цього необхідно врахувати основні властивості техніки.

Ключовий критерій при виборі автогідропідйомника – продуктивність, що визначає здатність підйомника витримувати певні навантаження. Якщо працювати доводиться з тяжкими вантажами, варто звернути увагу на найпотужніші моделі.

Матеріал виготовлення також відіграє важливу роль, від якості якого залежить ціна автогідропідйомника. Міцними та надійними вважаються конструкції зі сталі та алюмінію, здатні витримувати найважчі навантаження.

Наприклад, якщо планується виконувати монтаж рекламних конструкцій, достатньо буде купити автогідропідйомник середньої потужності. Такий підхід забезпечить можливість підібрати техніку, яка зможе бути максимально ефективною за певних умов експлуатації.